SORU ALINMAMAKTADIR...

LÜTFEN SORU SORMAYINIZ...

19 Temmuz 2010

İSTANBUL GELİŞİM MYO 2010-2011 ÖĞRENİM ÜCRETİ, BURSLULUK, YURT, İNDİRİMLER, BURS KESİLMESİ

İstanbul Gelişim Eğitim Kültür Sağlık Sosyal Hizmet Vakfı, İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulunda eğitim ücrete tabidir. 2010–2011 eğitim-öğretim yılında tüm programlar için bir yıllık ücret; ikinci öğretim dâhil 7 700,00 TL’dir. Yıllık ücret, tahsilât için ilan edilen bankanın prosedürlerine uygun olarak sözleşme yapmak koşuluyla, kayıt başlangıç tarihi ile Haziran ayları arasında, birinci taksiti kesin kayıt sırasında ödenmek üzere, her ayın ilk üç günü içerisinde aylık
770,00 TL 10 eşit taksitte ödenebilir. Eğitim ücreti kesin kayıt sırasında peşin ödenir ise %10 indirim uygulanır. Belirtilen ücretlere
% 8 KDV dâhil değildir. Eğitim ücretleri, takip eden yıllarda günün ekonomik koşullarına uygun olarak Mütevelli Heyeti tarafından yeniden belirlenip akademik yıl başlamadan ilan edilir. Tüm öğrenciler giriş yılına bakılmaksızın, o yıl için ilan edilecek yeni öğrenim ücretine ve ödeme koşullarına uymakla yükümlüdürler.
Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs, sadece eğitim ücretini kapsamaktadır. Bunun dışında kalan barınma, yemek, ulaşım, kitap vb. konular burs kapsamı dışındadır. Burslar karşılıksız olup, normal eğitim-öğretim süresince kesilmez. Normal eğitim süresini aşanlar ile disiplin cezası alanlar için, MYO Yönetim Kurulu Kararı ile bursun devam edip etmeyeceğine karar verilir. Eğitim ücreti bursu, sadece bu kılavuzda “Burslu” öğrenci alınacağı belirtilen programlara yerleştirilen öğrencileri kapsamaktadır. İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulunda Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik programı” dışındaki tüm programların eğitim dili Türkçedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SORU ALIMI KAPANMIŞTIR !!!

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

SORU ALINMAMAKTADIR...

LÜTFEN SORU SORMAYINIZ...
YAPILAN ÖNERİ VE DEĞERLENDİRMELER İLGİLİ SINAV KILAVUZLARI KAPSAMINDA YAPILMAKTADIR. ESAS OLAN İLGİLİ KILAVUZDA YAZILI OLANLARDIR.